custom-banner

Hľadáme šikovných zvrškárov obuvi - štróblistov, aj BEZ PRAXE do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

18.10.2021 LOWA PRODUCTION s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bošany
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Krajčír, šička, Obuvník, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 774 EUR
Variabilná zložka mzdy pozostáva z výkonnostného príplatku (0-170 eur mesačne) a z dochádzkovej prémie 85 eur mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných štróblistov, ale aj mužov bez praxe... stačí Vám chuť do práce a o všetko ostatné sa postaráme.

Ozvi sa nám a my ťa zaškolíme a vyučíme.

Tvojou prácou bude:
• zošívanie obuvníckych zvrškov so stielkou na základe značenia a stanovených technologických predpisov a postupov
• všetky ručné operácie spojené s obsluhou stroja štróbl

Práca je vhodnejšia pre mužov

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:
- práca na jednu zmenu
- prácu na dobu neurčitú
- dochádzkový bonus vo výške 85€
- výkonnostná prémia až do výšky 170€
- závodné stravovanie (zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,47€/obed)
- autobusová doprava do zamestnania (Bánovce, Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
- mimoriadne odmeny 3-krát do roka
- príjemný kolektív
- masáže

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte priamo na 038/5430142, prípadne email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť