custom-banner

Hľadáme šikovné šičky, ale aj ženy BEZ PRAXE do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

18.10.2021 LOWA PRODUCTION s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bošany
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Krajčír, šička, Obuvník, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 831 - 921 EUR
Základná zložka mzdy sa skladá z výkonnostného príplatku vo výške do 80 € a dochádzkového bonusu 85 € mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovné šičky, ale aj ženy bez praxe... stačí Vám chuť do práce a o všetko ostatné sa postaráme.

Tvojou prácou bude:
• šitie obuvníckych zvrškov na obuvníckych strojoch
• spájanie a zošívanie jednotlivých dielov zvrškov
• vykonávanie všetkých ručných operácií spojených so šitím zvrškov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné)
• iné práce potrebné pri výrobe obuvníckych zvrškov

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:
• práca na jednu zmenu
• prácu na dobu neurčitú
• dochádzkový bonus vo výške 85€
• výkonnostná prémia do výšky 80 €
• závodné stravovanie (zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,47€/obed)
• autobusová doprava do zamestnania (Bánovce, Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
• mimoriadne odmeny 3-krát do roka
• masáže

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte priamo na 038/5430142 alebo email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť