Vaša práca
je naším poslaním.

Skladník vo výrobe. Ponúkaná mzda až 1050 € + firemné ubytovanie a doprava ZDARMA! Nástup ihneď.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Prijmeme nových zamestnancov na pozíciu SKLADNÍK

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Fyzické preberanie materiálu

- Uskladňovanie materiálu

- Obsluha VZV a manipulačnej techniky

- Príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby

- Expedícia hotových výrobkov

- Práca na 3 zmeny

Okrem tejto práce ponúkame aj pracovnú pozíciu
- Zásobovač výrobných liniek.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €
- Po 6 mesiacoch navýšenie základnej mzdy na 860 €
- 15% variabilná odmena
- Možnosť využitia našej autobusovej dopravy z 9 smerov
- Poskytnutie ubytovania: zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- Možnosť čerpať týždennej zálohy Kontaktujte nás zaslaním CV alebo telefonicky a my Vás vieme odporučiť na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita,

- Zodpovedný prístup k práci,

- Skúsenosť s prácou VZV (s obnovou papierov vieme pomôcť),

- Manuálna zručnosť,

- Dobrý zdravotný stav,

- Ochota pracovať na 3 zmeny.

Práca je vhodná aj pre absolventov sš (nie je problém so zaučením a odovzdaním nových pracovných skúseností).

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie