Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zaujímavá pracovná príležitosť - Výroba nárazníkov so mzdou až 1190 €. Ubytovanie a firemná doprava ZADARMO! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Kompletná montáž nárazníka v sebe zahŕňa:

- Skrutkovanie
- Lepenie
- Klipovanie
- Vŕtanie
- Orezávanie
- Vyrážanie otvorov a pod.

- Vizuálna kontrola. Práca nie je na výrobnej linke.

Upresnenie platových podmienok

základný plat 772 €, po skúšobnej dobe 823 € variabilná zložka mzdy + 23 %, dochádzkový bonus až 130 € + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Dochádzkový bonus až 130€
- Bonusy do výšky 23%
- Nočné príplatky až 100€
- Príplatky za nadčasy
- Doprava ZADARMO
- Ubytovanie ZADARMO
- Pravidelné zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Ochota pracovať na zmeny

- Spoľahlivosť, zodpovednosť

- Ochota učiť sa nové veci

Pracovná ponuka je vhodná aj pre manuálne zručných absolventov, bez predchádzajúcich skúseností vo výrobe.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie