Pomocný pracovník v ZZ

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Sanitár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ošetrovateľský tím na oddelení chirurgie a na oddelení vnútorného lekárstva rozširujeme o nových kolegov na pozícii pomocný pracovník v ZZ.  Od budúceho kolegu očakávame: * doprevádzanie a prenášanie pacientov na odborné vyšetrenia; * triedenie a odnášanie biologického materiálu do príslušných laboratórií; * starostlivosť o hygienu prostredia pacientov; * asistencia pri polohovaní pacienta; * donášanie stravy z kuchyne, podávanie stravy pacientom; * starostlivosť o čistotu v kuchynke, umývanie, dezinfikovanie a sterilizácia kuchynského riadu; * pomocné práce pri príjme a prepúšťaní pacienta.

Ponúkaný plat

623 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Budúcim kolegom ponúkame
- dôkladné zaškolenie v tíme
- podporu kontinuálneho vzdelávania
- priateľský kolektív a rodinnú atmosféru
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno