Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako vodič VZV , zaujímavé platové ohodnotenie , doprava + ubytovanie zabezpečené ! - mzda až do výšky 1260 €.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha VZV
- MHE CB/Reach,
- kontrola množstva materiálu a príprava materiálu zo skladu,
- pomoc pri inventúrach,
- práca v sklade,
- vykládka a nakládka kamiónov.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 990€ + bonusy (až 15 %) + príplatky podľa zákonníka práce + stravné lístky 4€/deň = 1200 €

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny (4 dni v týždni - 10 hodinové zmeny) - možnosť práce nadčas - doprava plne hradená zamestnávateľom - doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava, Galanta, Šaľa ...) - možnosť ubytovania v blízkom okolí - stravné lístky 4€ za KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEŇ - zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - rastúce prémie: 1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac 15 %.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- základná matematická gramotnosť,
- manuálna zručnosť,
- samostatnosť,
- tímová práca,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- platný preukaz VZV
- C, W1 (v prípade predĺženia vieme pomôcť)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie