Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako operátor vo výrobe autosedačiek v stabilnej firme s platom až 1100€! Ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov
• Práca je v 3-zmennej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanovištiach
• Práca je v stanovenom takte
• Práca s konštrukciami, poťahmi a následná kontrola kvality hotových výrobkov

Ponúkaný plat

939 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 710€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

• základná mzda 710€ (konzola), 720€ (sedačky)
• dochádzkový bonus 75€
• výkonnostný bonus
• osobné ohodnotenie
• príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
• stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca)
• 13. plat
• zákonné príplatky nad rámec zákona
• UBYTOVANIE
• MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948723597.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou (nie podmienkou)
• chuť pracovať
• spoľahlivosť
• dobrý zdravotný stav
• manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie