custom-banner

Sales Support Specialist pre portál Kariera.sk

21.10.2021 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Klientsky pracovník, Špecialista podpory zákazníkov
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do tímu pracovného portálu Kariera.sk hľadáme posilu, ktorá doplní naše obchodné oddelenie a pomôže mu s napĺňaním stanovených cieľov a firemnej vízie. Sme stabilnou súčasťou pracovného trhu. Už viac ako 13 rokov pomáhame ľuďom nájsť zmysluplné zamestnanie a firmám tých správnych ľudí tak, aby mohli spoločne rásť.

Čo bude u nás v Kariera.sk tvojou pracovnou náplňou?

- Administratívna podpora obchodných aktivít
- Priama komunikácia s klientmi, obchodným a produktovým oddelením pri zabezpečovaní dodania služby
- Aktivácia služieb zákazníkom
- Spracovávanie zákazníckych údajov, ich aktualizácia a úprava
- Práca s internou databázou
- Testovanie zverejnených pracovných ponúk vypracovaných pre zákazníka
- Kontrola automatických importov pracovných ponúk zákazníka
- Iné úlohy administratívneho charakteru viažuce sa na interné obchodné procesy

Benefity a ďalšie výhody:

- motivujúce ohodnotenie a odmeny
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- notebook a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- veľmi dobré komunikačné a vyjadrovacie schopnosti v písomnej i verbálnej podobe
- dobré organizačné schopnosti
- systematickosť, presnosť, zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Vladimír Zaic
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika