custom-banner

OD JANUARA // BEZ JAZYKA / MAG zvárač / 2.400 EUR netto

07.12.2021 Humanus Personalservice GmbH
Miesto práce: Erkheim 87746, Deutschland
Nemecko
Pozícia / odvetvie: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 2400 EUR
2.400 € v čistom / mesiac

- Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva na dobu neurčitú)
- 25 dní dovolenky ročne
- Vianočný bonus (po skúšobnej dobe)
- Úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
- Jednorazový príspevok na tankovanie vo výške 50 eur.
- ročný bonus za dochádzku bez nemocenskej dovolenky
- kontaktná osoba v materinskom jazyku (čeština/slovenčina)
- prídavky na deti - pomôžeme vám ich vybaviť.
- ubytovanie (jednolôžková izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, max. 4-6 osôb v
v dome)
- Časový účet (nepovinné)

Termín nástupu do práce: od 8.12.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

1. zváranie a lepenie pomocou procesu MAG
2. zváranie oceľových komponentov v rozsahu 5 mm - 5 mm
3. brúsenie a vŕtanie
4. práca podľa výkresu
5. nevyžaduje sa platný zváračský certifikát!

- Pracovisko sa nachádza v meste Erkheim 87746

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:

Žiadosti budú posudzované iba s priloženým životopisom a jazykovými znalosťami. Dôležité Info -nezamestnávame živnostníkov. Počet miest – viac ako 5.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 480 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. (Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér,montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď.) Neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájdte, ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zavolať, zadať Vašu predstavu (miesto práce, plat, ubytovanie atď.) a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv. Slovenská kontaktná osoba: Jozef Varga E-Mail: email

Adresa:

Humanus Personalservice GmbH
Nürnberger Straße 64
Nordlingen
Nemecko

Kontaktné údaje:

Varga
Nürnberger Str. 64, Nördlingen, 86720, Nemecko
Tel: +421 911 550 074