Prijímame pracovníkov do logistickej spoločnosti ALZA – pozície SKLADNÍK JUNIOR a SKLADOVÝ MANIPULANT - SENEC /doprava, ubytovania - ZADARMO/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

SKLADNÍK JUNIOR
Náplň práce:
• príjem a výdaj tovaru v našom sklade
• pickovanie tovaru a práca so skenerom
• balenie, triedenie a vychystávanie produktov
• umiestňovanie prijatých zásob do určených miest
• vyskladňovanie tovaru

SKLADOVÝ MANIPULANT
• pomocné práce
• príprava tovaru na uskladnenie na vyskladnenie
• spolupráca pri príjme a výdaji tovaru na sklad
• práca so skenerom
• manipulácia s tovaru, upevňovanie tovaru na paletách

Zmennosť: 11 h
• Krátky týždeň: Streda, Štvrtok
• Dlhý týždeň: Pondelok, Utorok, Piatok, Sobota, Nedeľa
Video o práci: https://www.youtube.com/embed/hcCxtZNS9Oo

BEZPLATNÁ A RÝCHLA REGISTRÁCIA ZÁUJEMCOV:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969 - náborový manažér
Bezplatná linka - 0800500502

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ponúkaný plat

840 - 950 EUR

Upresnenie platových podmienok

Skladník junior brutto FIX 950,- € , Skladový manipulant FIX 840,- €
• variabilná zložka mzdy 0-385€
• príplatok za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu v priemere cca 100€/mesiac
• príspevok na dopravu v hodnote 3 € za zmenu - od 45€/mesačne

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie bez nákladov - ZADARMO
Doprava bez nákladov - ZADARMO

* referral program od 180 € vyššie, aktuálne za odporúčanie skladníka do logistických centier Senec a jeho úspešné zvládnutie skúšobnej doby
* zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky produkty Alza.sk v ponuke
* možnosť MultiSport karty pre zdravie za zvýhodnenú cenu
* možnosť kariérneho rastu na iné pozície

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno