Vaša práca
je naším poslaním.

Pohovor v Prešove, práca v Topoľčanoch! Práca vhodná aj pre absolventov. Ubytovanie ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do nášho tímu v Topoľčanoch, kde sa vyrábajú svetlá pre automobilový priemysel. Po úspešnom pohovore máte istý nástup. Možnosť pohovoru aj v Trnave, Nitre a v Topoľčanoch.
Čo Vás čaká v novom zamestnaní?

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov

- Obsluha výrobných zariadení

- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

- Práca na 3 zmeny

- Práca v stoji

- Možnosť zamestnať sa na pozícii zásobovač (vyššia mzda)

Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciách alebo v iných mestách. Viac informácií poskytneme pri osobnom stretnutí na našej novej pobočke v Prešove, Nitre, Trnave alebo priamo v Topoľčanoch.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ (po 6. mesiacoch 800€) + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- zákonné príplatky
- variabilnú odmenu až do 15 %
- ubytovanie zdarma
- dopravu do práce
- stravu len za 0,69 €

Ak momentálne nemáte peniaze, nevadí. Kedykoľvek nás môžete požiadať o zálohu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

U nás dostáva možnosť zamestnať sa každý uchádzač, ktorý spĺňa tieto požiadavky:

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Ochota pracovať v noci

Skúsenosť s podobnou prácou je vítaná avšak prijmeme aj absolventov.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie