Zamestnaj sa v SENCI – AKO SKLADNÍK JUNIOR , SKLADOVÝ MANIPULANT /doprava, ubytovania - ZADARMO/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

SKLADNÍK JUNIOR
Náplň práce:
• príjem a výdaj tovaru v našom sklade
• pickovanie tovaru a práca so skenerom
• balenie, triedenie a vychystávanie produktov
• umiestňovanie prijatých zásob do určených miest
• vyskladňovanie tovaru

SKLADOVÝ MANIPULANT
• pomocné práce
• príprava tovaru na uskladnenie na vyskladnenie
• spolupráca pri príjme a výdaji tovaru na sklad
• práca so skenerom
• manipulácia s tovaru, upevňovanie tovaru na paletách

Zmennosť: 11 h
• Krátky týždeň: Streda, Štvrtok
• Dlhý týždeň: Pondelok, Utorok, Piatok, Sobota, Nedeľa
Video o práci: https://www.youtube.com/embed/hcCxtZNS9Oo

Ponúkaný plat

840 - 950 EUR

Upresnenie platových podmienok

Skladník junior brutto FIX 950,- € , Skladový manipulant FIX 840,- €
• variabilná zložka mzdy 0-385€
• príplatok za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu v priemere cca 100€/mesiac
• príspevok na dopravu v hodnote 3 € za zmenu - od 45€/mesačne

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie ZADARMO
Doprava ZADARMO

* referral program od 180 € vyššie, aktuálne za odporúčanie skladníka do logistických centier Senec a jeho úspešné zvládnutie skúšobnej doby
* zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky produkty Alza.sk v ponuke
* možnosť MultiSport karta pre zdravie za zvýhodnenú cenu
* možnosť kariérneho rastu na iné pozície

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- vzdelanie: základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity,
stredoškolské s maturitou
- fyzická zdatnosť (práca v stoji aj 10 000 krokov denne)
- logické uvažovanie, schopnosť orientovať v skladových
priestoroch
- dynamickosť - prirodzený drive do práce (práca na výkon a
chybovosť)
- pracovná morálka a disciplína (dochvíľnosť, dochádzka,
zodpovednosť)
- chuť pracovať nadčas v hlavnej sezóne za odmenu

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie