Ibm

Hardware Účtovný analytik

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staň sa súčasťou najväčšieho účtovného centra IBM.

IBM účtovnícke centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zahŕňa všetky krajiny a obchodné oddelenia. Sme považovaní za kľúčového hráča pre úspech našej spoločnosti a strategického finančného poradcu pre business.

Čo budeš u nás robiť:
• Príprava finančných výkazov podľa US GAAP, legislatívy a právnych predpisov príslušnej krajiny
• Kontrola správnosti všetkých účtovných a finančných transakcií
• Poskytovanie poradenstva pre rôzne oddelenia v oblasti účtovníctva a finančníctva
• Reporting a analýza finančných dát
• Účasť na uzávierkových aktivitách
• Príprava podkladov pre interný audit
• Komunikácia s internými klientmi

Čo by si mal spĺňať:
• Vysokoškolské vzdelanie (min. bakalár) ekonomického smeru
• 1-2 roky relevantnej praxe
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni (plynulý verbálny prejav)
• Skúsenosti s MS Excel – kontingenčné tabuľky/VLOOKUP
• Dobré komunikačné schopnosti
• Chuť pracovať s číslami
• Tímový hráč

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Iné znalosti

Microsoft Excel

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie