Práca v logistike - IVANKA PRI DUNAJI - pozície ADMIN, vodiči na NZV a RETRAK - /platné oprávnenie na NZV, VZV/ **doprava z okolia**

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Okres Pezinok, Senec
Ivanka pri Dunaji

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

MHE I -picking, práca s ručným scanerom, NZV - nákladka, vykládka, zaskladnenie, transport materiálu, štítkovanie, prebaľovanie...

MHE II - práca na retráku + LLOP, práca s ručným scanerom, zaskladnenie, vyskladnenie..

ADMIN - spracovanie objednávok v systéme, vkladanie dokumentov, práca s PC, navádzanie objednávok na jednotlivé prevádzky...

Zmennosť: práca v 2-zmennej prevádzke 7-15, 15-23

DOPRAVA - zadarmo

Ponúkaný plat

950 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda pozostáva z nasledovných zložiek:

základná hodinová mzda:
Admin 6,13€►/hod brutto/1050€/mesiac brutto bez príplatkov
MHE I / NZV - 6,89€/hod brutto / 1080€/mesiac brutto bez príplatkov
MHE II / RETRAK- 7,21€/hod brutto / 1200€/mesiac brutto bez príplatkov
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Priemerná cca od 1200,- €

Benefity a ďalšie výhody

- stravné - formou kreditu na stravovacej karte Edenred v plnej
výške hradené zamestnávateľom /hodnota 5,48€/
- pracovný odev a obuv
- týždenné zálohy
- bezúročné mikropozičky,
- bezplatné právne poradenstvo

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

- Linka Bratislava / Bus MHD Rožňávská/Bajkalská, Klientské, Zlaté Piesky, Logistické centrum

- Linka Šaľa - Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Hrubá Borša, Senec, Veľký Biel, Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Logistické centrum

- Linka Bellova Ves - Bellova Ves, Čečínska Potôň, Dunajská Lužná, Rovinka, Bratislava - Vrakuňa, Most pri Bratislave, Logistické centrum

- Linka Trnava - Trnava, Cífer, Igram, Blatné, Logistické centrum

Kontakt:
0948002048 alebo bezplatná linka 0800 500 002

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platné oprávnenie na nízkozdvižný vozík, vysokozdvižný

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie