Maliari a/alebo Lakýrnici - Rakúsko

06.12.2021 Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Miesto práce: Oberösterreich, Niederösterreich, Steiermark, Tirol
Rakúsko
Pozícia / odvetvie: Lakýrnik, lakovač, Maliar, natierač
Ponúkaný plat (základná mzda): 12,00 EUR/hod.
Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy od 12.00 EUR brutto/ hod.
Ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
Dlhodobé zamestnanie
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
Pracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené
13. a 14. plat
Vyplácanie diét a nadčasov
Diéty 13,20 / 22.00/ 26.40 EUR / deň
5 týždňov dovolenky
Rakúske zdravotné a sociálne poistenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Maliarska prax, výučný list Maliar výhodou
Kvalitné spracovanie
Flexibilita, spoľahlivosť a presnosť
Vodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo
Pokročilá nemčina B1-2. Ak ste partia, stačí, ak sa dohovorí jeden

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B