Referent nákupu pre dm značky (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví Vás práca v oblasti nákupu tovaru a príprava podkladov pre vyjednávanie obchodných podmienok? Staňte sa členom dm tímu.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• príprava štatistík a vyhodnotení
• vykonávanie kontrolných procesov oddelenia
• ošetrenie kmeňových dát v systéme SAP a Hybris
• príprava prekladov, podkladov pre plánovanie, vyhodnocovanie, zabezpečenie všetkých legislatívnych požiadaviek
• podpora každodenných činností a procesov vedúcich k dosiahnutiu stanovených cieľov vo zverenom sortimente
• zabezpečenie infotoku s internými a externými partnermi
• komunikácia v nemeckom jazyku s oddelením dm značky v Rakúsku na dennej báze
• príprava podkladov pre marketingové aktivity
• aktívna účasť na poradách a pracovných skupinách

Ponúkaný plat

1373 - 1615 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 1.373 € - 1.615 € v závislosti od splnenia kvalifikačných požiadaviek a požadovanej úrovne nemeckého jazyka.

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok

Termín nástupu do práce

od 1.11.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

• úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie nemeckého jazyka min. na úrovni B2 - stredne pokročilý
• znalosť práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), SAP výhodou
• komunikatívnosť a flexibilitu
• dobré organizačné schopnosti
• schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B