Zaručená zmena k lepšiemu ! Realitný maklér v našej spoločnosti ti to zaručí.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Vedieť si zadeliť čas, ako každému najviac vyhovuje je snom každého z nás a my Vám to ponúkame. Staňte sa maklérom v našej realitnej kancelárie, ktorá ma dlhoročné skúsenosti v oblasti realít a staňte sa tak pánom svojho času. Ak ste flexibilný, komunikatívny, spoľahlivý a baví Vás práce z ľuďmi máte tie správne predpoklady byť úspešným a dosahovať nadpriemerné príjmy.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom, s ktorým Vám pomôžu aj naše fimené systémy,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia - pričom budete mať k dispozícií pomoc zo strany svojho manažéra,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií o nehnuteľnostia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

BeMi realitná kancelária ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
- výpočtovou technikou,
- firemnými vizitkami,
- reklamnými predmetmi pre klientov,
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať,...

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárii.

Všeobecne požadované znalosti:

Od svojich nových kolegov vyžadujeme najmä:
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B