CZ hranice / Elektrikar / 2.600 EUR netto

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    93426 Roding
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2600 EUR
    2.600 € v čistom / mesiac

    - Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva na dobu neurčitú)
    - 25 dní dovolenky ročne
    - Vianočný bonus (po skúšobnej dobe)
    - Úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
    - Jednorazový príspevok na tankovanie vo výške 50 eur.
    - ročný bonus za dochádzku bez nemocenskej dovolenky
    - kontaktná osoba v materinskom jazyku (čeština/slovenčina)
    - prídavky na deti - pomôžeme vám ich vybaviť.
    - ubytovanie (jednolôžková izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, max. 4-6 osôb v
    v dome)
    - Časový účet (nepovinné)

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 5.1.2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

1. vykonávanie elektrických inštalácií v starých a nových budovách
2. pripojenie elektrických zariadení a rozvádzačov obvodov
3. kladenie káblov v oblasti nízkeho a vysokého napätia
4. pozor: sú možné aj tímy, v ktorých len jeden hovorí po nemecky!

- Pracovisko sa nachádza v meste 93426 Roding
- 35 km od českých hraníc
- 70 km od Klatový 33901, CZ
- Práca je veľmi vhodná pre dochádzajúcich, ale môžeme poskytnúť aj súkromnú izbu.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:

Žiadosti budú posudzované iba s priloženým životopisom a jazykovými znalosťami. Dôležité Info -nezamestnávame živnostníkov. Počet miest – viac ako 5.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B