custom-banner

Nákupca potravinárskej komodity (Ref. č.: 11-23-37198/PF)

27.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľká Lomnica
Prešovský kraj
Pozícia / odvetvie: Potravinárstvo; Potravinársky technik, Vedúci nákupu
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1300 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- včas zabezpečiť dodávku všetkých potravinárskych komodít nevyhnutných pre výrobu
- monitorovať a koordinovať dodávky s cieľom, aby všetky položky boli dodané včas
- efektívne nakupovať materiál a suroviny s ohľadom na dodržiavanie príslušných noriem kvality
- pravidelne monitorovať trh
- komunikovať s existujúcimi dodávateľmi v rámci celého sveta na dennej báze
- vyhľadávať nové možnosti spolupráce v tuzemsku a zahraničí
- získavať a vyhodnocovať cenové ponuky, výber a hodnotenie dodávateľov
- budovať dobré obchodné vzťahy s dodávateľmi
- vyjednávať zmluvné podmienky
- riešiť reklamácie, sťažností
- plánovať a koordinovať dohodnuté objednávky
- organizovať prepravu

Benefity a ďalšie výhody:

- Nástupný plat závisí od predošlých skúseností a praxe
- Istota dlhodobej spolupráce či už formou Pracovnej zmluvy, alebo na Živnosť
- Kariérny rast
- Teplá strava zabezpečená priamo na pracovisku
- Služobné auto

Možnosť výberu miesta výkonu práce:
- Veľká Lomnica
- Nitra

Možnosť výberu:
- Trvalý pracovný pomer
- Živnosť

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Predošlé skúsensoti na obdobnej pozícii, hlavne s komoditou
- Aktívna znalosť slovom a písmom - využitie na dennej báze
- Znalosť Nákupných techník
- Prezentačné zručnosti
- Schopnosť vyjednávania
- Podnikateľský duch
- Komunikatívnosť
- Proaktívny prístup
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Časová flexibilita
- Účasť na služobných cestách
- Ochota cestovať, stretávať sa, vyjednávať, nakupovať, organizovať