Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nový Smokovec, Vysoké Tatry - Starý Smokovec
Okres Poprad
Pozícia / odvetvie: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
- základná zložka mzdy sa upraví v závislosti od praktických zručností a dĺžky praxe uchádzača, konečná výška mzdy bude prejednaná na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: od 15.11.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava teplých a studených jedál podľa jedálneho lístka v prevádzkach spoločnosti Kúpele Nový Smokovec,
- dodržiavanie stanovených postupov prípravy jedál,
- kontrola kvality jedál,
- dodržiavanie a vedenie záznamov HACCP,
- dodržiavanie hygienických predpisov.

Benefity a ďalšie výhody:

- zamestnanecké stravovanie,
- zamestnanecké ubytovanie,
- poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty.

Životopisy zasielať na adresu: email alebo poštou na adresu spoločnosti.
Na pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel

- tímová práca,
- manuálna zručnosť,
- organizovanie a plánovanie práce,
- iniciatívnosť,
- ochota pomáhať,
- spoľahlivosť.