custom-banner

Údržbár strojov - mechanik

27.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Továrenská ulica
Zlaté Moravce
Pozícia / odvetvie: Služby, Reality a stavebníctvo, Výroba; Inžinier údržby, Pracovník vzduchotechniky a klimatizácie, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
770 - 1400€ v závislosti od skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovedať za vykonávanie preventívnej údržby,
- inštalovať, udržiavať, regulovať a spúšťať stroje a zariadenia, hydraulické a pneumatické zariadenia, pneumatické a elektromechanické nástroje,
- odstraňovať mechanické chyby na zariadeniach,
- spoluzodpovedať za optimálny chod zverených strojov a liniek,
- vypracovávanie technickej dokumentácie.

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť odborného rastu
- odborné školenie a kurzy
- športové aktivity
- doplnkové dôchodkové sporenie
- stravné lístky
- zabezpečujeme dopravu a ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti