custom-banner

Vodič VZV / skladník s praxou v Devínskej Novej Vsi

27.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj; Bratislava, Okres Malacky; Malacky, Stupava
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 932 EUR
Základ 932€ + príplatky a bonusy = 1100 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykládka dielov od dodávateľov
- nakládka prázdnych obalov
- zaskladnenie dielov fyzicky a elektronicky
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
- ukladanie a uskladnenie tovaru
- práca s programom SAP
- práca so skenerom

Benefity a ďalšie výhody:

- nástupný plat s príplatkami: cca 1100 € brutto + 4,50 € gastrolístky
- možnosť postupu do vyššej platovej triedy, možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť vziať si ZÁLOHU

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- práca na 8- hodinové zmeny: 3-zmenná prevádzka
- platný VZV preukaz
- prax so skenerom
- výhodou je práca s PC + práca so skladovým systémom (SAP)
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť