custom-banner

Všeobecný operátor - montážny pracovník s dopravou

24.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malý Krtíš
Banskobystrický kraj; Okres Veľký Krtíš
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,94 EUR/hod.
3,94 €/hod + + variabilná zložka (osobné hodnotenie, tímový bonus) + mimoriadne bonusy za prácu v sobotu až do výšky 110€ + príplatky ZP
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v 1-zmennej prevádzke (8-hod.pracovný čas):
- vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií (montáž komponentov, práca s náradím)
- dodržiavanie stanovených technologických postupov
- kontrola strojov – vizuálna kontrola každého kusa
- manipulácia s materiálom
- dodržiavanie pracovných postupov, pracovného poriadku a pracovnej disciplíny

Doprava zo smerov
Lučenec – Halič – Mašková – Ľuboreč – Závada – Pôtor – Veľký Krtíš
Lučenec – Veľká nad Ipľom – Trenč – Dolná Strehová – Pôtor – Dolné Strháre – Veľký Krtíš
Kováčovce – Čeláre – Bušince – Malé Zlievce – Malé Straciny – Malý Krtíš – Veľký Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Záhorce – Želovce – Sklabiná – Nová Ves – Malý Krtíš – Veľký Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Opatovská Nová Ves – Bátorová – Nenince – Čebovce – Príbelce – Dolné Plachtince – Veľký Krtíš

Benefity a ďalšie výhody:

- stravovanie vo firemnej reštaurácii
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- odborné školenia, profesionálny rast
- v prípade potreby zabezpečenie dopravy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť (podmienka)
- skúsenosť s pneumatickým náradím (výhodou)
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita a chuť učiť sa