Vaša práca
je naším poslaním.

Výrobný pracovník v strojárskej výrobe s množstvami benefitov

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Opracovanie hliníka pomocou CNC Fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)

- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov

- Vizuálna kontrola opracovaných dielov

- Práca s posuvným meradlom (šublerou) a inými meradlami

- Práca s technickou dokumentáciou

- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

739 € základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- Stravovacie karty
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu, rizikové príplatky
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy každý týždeň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Nutná matematická gramotnosť

- Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

- Výborný zdravotný stav

- Technické myslenie

- Schopnosť rýchlo sa učiť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie