Sestra - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Prešov

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Sestra realizuje ošetrovateľské výkony v primárnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti so zameraním na prevenciu, udržiavanie a obnovu zdravia, edukáciu, vykonávanie diagnostických a terapeutických postupov.

Ponúkaný plat

855 - 855 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- mesačné výkonnostné odmeny (po skúšobnej dobe)
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zašlite nám životopis a budeme Vás kontaktovať. Na osobné stretnutie pozveme uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti

Do širokého kolektívu sestier na poliklinike ProCare Prešov prijímeme novú kolegyňu so zanietením pre prácu, flexibilnú a spoľahlivú. Vítaná je aj šikovná absolventka s minimálnou praxou, ochotná učiť sa.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno