NAY a.s.
Nay Elektrodom

Operátor infolinky/brigáda pre študentov

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V tíme Centra služieb zákazníkom NAY uvítame šikovných študentov, ktorí si nás zaradia do rozvhu a získajú tak skúsenosť s prácou v úspešnej spoločnosti.

Tvojou úlohou bude:

- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkom, prepravnými spoločnosťami

- komunikácia so slovenskými aj českými zákazníkmi

- práca s PC - outlook,excel, word, internet

- administratívna činnosť

- spravovanie objednávok a rezervácií tovaru

- práca s internými aplikáciami a systémami

Upresnenie platových podmienok

3,60 €/hod.

Benefity a ďalšie výhody

  • káva a čaj na pracovisku
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

24.10.2021

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- znalosť práce s PC a internetom

- užívateľ programov outlook, excel, word

- komunikatívnosť, dochvíľnosť,trpezlivosť, nadšenie pre komunikáciu, orientácia na zákazníka

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno