custom-banner

Redaktor pre portál Kariéra.sk

20.10.2021 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Média a žurnalistika; Redaktor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Finálnu výšku základnej mzdy a možnosti ďalšieho odmeňovania upresníme na osobnom pohovore. Záleží na vašich pracovných skúsenostiach a odborných schopnostiach.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví Ťa písanie článkov na zaujímavé témy o ľudských zdrojoch, pracovnom trhu, psychológii? Tak si ten pravý kandidát pre nás. Do nášho tímu hľadáme komunikatívneho a kreatívneho tímového hráča, ktorý má rád tvorivú prácu a najmä písanie autorských textov na vyššie spomínané témy. Pre pracovný portál karierainfo.zoznam.sk totiž hľadáme človeka, ktorý si bude portál sám manažovať, napĺňať obsahom a prinesie nové nápady pre jeho ďalší rozvoj.

- Príprava autorských článkov a rozhovorov pre karierainfo.zoznam.sk
- Plánovanie článkov a manažovanie portálu
- Navrhovanie zaujímavých tém
- Prinášanie nápadov na zlepšenie portálu

Benefity a ďalšie výhody:

Úspešnému kandidátovi ponúkame slobodu v tvorbe, samostatné manažovanie si portálu, kreatívnu prácu, podporu nových nápadov, možnosť kreatívne a pisateľsky sa „vyblbnúť“.

Ďalej:
- motivujúce ohodnotenie,
- odmeny za úspešne ukončené projekty,
- pružný pracovný čas,
- možnosť homeoffice,
- notebook a mobilný telefón,
- a mnohé iné :)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Prax v médiách je vítaná, ideálne so zameraním na oblasť pracovného trhu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Schopnosť pútavo písať
Ovládanie gramatiky
Samostatnosť a proaktívnosť v práci
Pozitívny vzťah k tvorbe autorských článkov
Príjemné vystupovanie a flexibilný prístup
Tímový hráč

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika