Vaša práca
je naším poslaním.

Vycestuj za prácou! Operátor výroby svetlometov v Topoľčanoch s platom 970€! Prémie, doprava a ubytovanie zdarma

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce ako operátora výroby bude:
· montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
· obsluha výrobných zariadení a montážnej linky
· vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

970€ (750€ + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné prípatky za víkend a nočné zmeny + dovolenková a vianočná prémia)

Benefity a ďalšie výhody

· navýšenie základnej mzdy po 6 mes. na 800€
· 15% variabilná odmena
· dovolenková a vianočná prémia 500€
· príplatky za nočné zmeny, za sobotu a nedeľu
· príjemné pracovné prostredie
· zabezpečené UBYTOVANIE
· zabezpečená DOPRAVA
· obedy v jedálni (0.69€)
· možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

· skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
· samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
· manuálna zručnosť
· dobrý zdravotný stav
· vhodná aj pre absolventov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie