Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV ,+ stravné lístky - doprava zabezpečená zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v logistických a skladových priestoroch prevádzky závodu:

- výber položiek podľa objednávky zákazníka a ukladanie položiek do pracovnej
oblasti,

- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok
alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované
a/alebo dopravené,

- vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené
miesto,

- zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke,

- práca so scannerom

- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

- udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

- práca na VZV (ťahač
- vláčik alebo retrak)

Upresnenie platových podmienok

Od 960 EUR/mesiac 990€ + 5-15% bonus + zákonné príplatky + stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 4€

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny
- možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany,
Trnava ...) - stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
- rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 % - možnosť rýchleho
kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný PLATNÝ PREUKAZ VZV (skupina W1, C)

- podmienka mať prax

- ochota pracovať na dve zmeny

- spoľahlivosť

- pracovitosť

- samostatnosť

- základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie