Práca v sklade - Ivanka pri Dunaji operátor logistiky LLOP/NZV a vodič VZV /Doprava z okolia, možnosť ubytovania , práca na 2 zmeny

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v LOGISTIKE!
Máš prax v pickovaní, práci so scanerom, na NZV, VZV vozíku a hľadáš prácu?
Tak neváhaj a ozvi sa nám.

1/ MHE I - pickovanie, práca s ručným skenerom, LLOP / NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru.

2/ MHE II - práca na VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/

Možnosť ubytovania v Bratislave

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

LINKA BRATISLAVA
Bratislava- Rožňavská/Bajkalská , BUS_MHD Klientske centrum, BUS_ MHD Zlaté Piesky
Logistické centrum

LINKA ŠAĽA
Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Hrubá Borša, Senec, Veľký Biel,
Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Logistické centrum

LINKA BELLOVA VES:
Bellova Ves, Čečínska Potôň, Dunajská Lužná, Rovinka, Bratislava-Vrakuňa, Most pri Bratislave,

Linka TRNAVA
Trnava, Cífer, Igram, Blatné, Logistické centrum

Zmennosť: 2-zmenná prevádzka 8h

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

Tešíme sa na Vás v našom tíme!

Ponúkaný plat

900 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda pozostáva z nasledovných zložiek:

MHE I - základná hodinová mzda - 5,58€/hod brutto / 910€/mesiac brutto bez príplatkov
MHE II - základná hodinová mzda - 6,13/hod brutto / 1000€ /mesiac brutto bez príplatkov

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný čistý register trestov
- platné oprávnenie na NZV alebo VZV

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie