#TsmeMy

    Analytik predajných kanálov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Dokážete dať dáta do kontextu a z dostupných informácií vyťažiť cenné poznatky? Sú analýzy a možnosť ovplyvňovať veci to, čo vás láka alebo napĺňa? Ak ste si na tieto otázky odpovedali kladne, tak hľadáme práve vás.

    Do nášho tímu channel managementu, hľadáme parťáka, ktorého DNA je dáta pozitív.

    Vašou hlavnou úlohou bude:

    • reporting a príprava operatívnych analýz predaja
    • meranie a vyhodnocovanie profitability predajných výsledkov jednotlivých segmentov
    • analýza a prezentovanie výsledkov reportov interným zákazníkom
    • metodická podpora v oblasti reportingu, plánovania výnosov a ďalších sledovaných ukazovateľov predaja
    • implementácia komisných schém spoločnosti
    • úzka spolupráca s prednými líniami (najmä s oddelením predaja a marketingu)
    • Pozíciu obsadzujeme na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

    Hľadáme kandidáta s:

    • výborným logickým a analytickým uvažovaním
    • pokročilými komunikačnými a prezenčnými zručnosťami
    • koncepčným myslením, štruktúrovanosťou a schopnosťou pracovať samostatne
    • chuťou učiť sa nové veci
    • pokročilou znalosťou produktov MS Office (prioritne Excel)
    • znalosťou Microsoft Power Bi (mierne pokročilý)
    • znalosťou SQL (mierne pokročilý).

    Čo vám ponúkame:

    • stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
    • ročná odmena vo výške 15% v závislosti od plnenia firemných cieľov
    • mobil podľa vášho výberu
    • neobmedzený zamestnanecký paušál
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
    • stravné v hodnote 4,50 €/deň
    • 4 dni voľna navyše (sick day)
    • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    • možnosť osobného a kariérneho rozvoja - prepracovaný  adaptačný, školiaci a vzdelávací systém (vlastné vzdelávacie centrum)
    • zľavy na služby a produkty našich partnerov
    • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár. Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
    Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

    Ponúkaný plat

    1450 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!