custom-banner

NEMECKO: Práca v sklade s hračkami bez NJ

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lotte bei Osnabrück
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    8,00 EUR/hod.
    - Mzda: € 8,00/netto/hodina. Mzda je poukazovaná na bankový účet.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Firma B&J Inhouse Logistics GmbH, hľadá prostredníctvom zástupcu pre Slovensko pracovníkov/pracovníčky do nemeckého skladu s hračkami.

NÁPLŇ PRÁCE:
- komisírovanie a prebaľovanie hračkárskeho tovaru.

PODROBNÉ INFORMÁCIE:
- Miesto výkonu práce: Lotte bei Osnabrück – Nemecko.
- Pracovný pomer: dlhodobý pracovný pomer.
- Dátum nástupu: ihneď.
- Pracovný čas: ranná zmena.
- Jazykové znalosti: bez znalostí nemeckého jazyka (znalosti NJ sú výhodou). Ovládanie čísloviek v nemčine od 0-10 je povinné.
- Ubytovanie: je zaistené. Firma hradí časť nákladov na ubytovanie. Zamestnanec dopláca € 130,00/mesačne.
- Vlastné auto je výhodou! Bonus za používanie vlastného vozidla je € 100,00/mesačne vo forme poukážky.
- Pracovná zmluva (v nemeckom jazyku) je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.
- Nejedná sa o prácu na turnusy!
- Sprostredkovateľský poplatok: BEZ poplatku.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať prostredníctvom SMS na telefónne číslo +421 918 733 613 alebo +421 949 245 340 v tvare:
Názov pozície - Meno a priezvisko - Telefónne číslo (na ktorom Vás môžeme kontaktovať) - Auto - Áno/Nie

alebo

pošlite Vaše kontaktné údaje cez formulár kliknutím na email (alebo na Reagovať na ponuku) v tvare:
Názov pozície - Meno a priezvisko - Telefónne číslo (na ktorom Vás môžeme kontaktovať) - Auto Áno/Nie

Benefity a ďalšie výhody:

Všeobecne požadované znalosti:

Ovládanie čísloviek v nemčine od 0-10 je povinné.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B