Stolár s nem 2.300 - 2450 EUR EUR netto Nemecko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Auhausen
    Schlüsselfeld
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2300 - 2450 EUR
    2. 300 € bez nem, 2.450 € s nem. v čistom / mesiac, 168 hod, daňová trieda 1

    Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva na dobu neurčitú)
    25 dní dovolenky ročne
    Vianočný bonus (po skúšobnej dobe)
    Úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
    Jednorazový príspevok na tankovanie vo výške 50 eur.
    ročný bonus za dochádzku bez nemocenskej dovolenky
    kontaktná osoba v materinskom jazyku (čeština/slovenčina)
    prídavky na deti - pomôžeme vám ich vybaviť.
    ubytovanie (jednolôžková izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeľňa, max. 4-6 osôb v
    v dome)
    Časový účet (nepovinné)

    - Ponúkame prácu v celom Nemecku, je len na vás, kde chcete pracovať.
    - Konkrétne ponuky prispôsobíme vašim požiadavkám.

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Spoločnosť je druhým najväčším výrobcom zaoceánskych plachetníc na svete.
1. inštalácia nábytku
2. rezanie malých častí
3. jemné a dokončovacie práce
4. utesnenie hrán a rohov silikónom
5. montáž nábytku a kuchynských súčastí
6. čítanie a práca s výkresmi

3 zmeny:
Pondelok - piatok:
ranná: 06:00 h - 14:00 h
poobedná: 14:00 h - 22:00 h
nočná: 22:00 - 06:00 (dohodnuté, menej často)
Vo výnimočných prípadoch niekedy aj sobotná práca

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva je na dobu neurčitú)
25 dní dovolenky za rok
vianočné prémie (po skúšobnej dobe)
úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
jednorazový tankovacie príspevok vo výške 50 Eur
celoročné prémie za dochádzku bez PN
kontaktná osoba v rodnom jazyku (český/slovenský jazyk)
detské prídavky – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
zabezpečenie ubytovania (jednoposteľová izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeňa, max. počet v dome 4-6 osôb)
Časové konto (podľa želania)

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:

Žiadosti budú posudzované iba s priloženým životopisom a jazykovými znalosťami. Dôležité Info -nezamestnávame živnostníkov. Počet miest – viac ako 10.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B