Kolegyňa na administratívu do výborného kolektívu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme komunikatívnu kolegyňu (kolegu) do nášho vždy pozitívne naladeného tímu.

Hlavné činnosti:
- agenda súvisiaca so vzdelávaním
- komunikácia s členmi a klientmi (mailová / telefonická)
- spravovanie firemného facebooku
- vystavovanie faktúr, kontrola úhrad, kontrola výkazov
- príprava podkladov pre účtovníka a štátne orgány /výkazy/
- ostatné bežné administratívne práce

Benefity a ďalšie výhody:

Náš tím tvoria dobre naladení kolegovia a kolegyne (vo veku od 28 - 43 rokov).
- kancelária v centre Bratislavy
- možnosť bezplatnej účasti na vzdelávacích aktivitách spoločnosti
- dlhoročná tradícia a už zabehnuté / overené systémy práce
- pozícia je vhodná pre osobu, ktorá hľadá dlhodobú stabilitu (finančnú aj pracovnú).

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word