Kolegyňa na administratívu do výborného kolektívu

13.10.2021 SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1450 EUR
1000 EUR + pohyblivá zložka + osobné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme komunikatívnu kolegyňu (kolegu) do nášho vždy pozitívne naladeného tímu.

Hlavné činnosti:
- agenda súvisiaca so vzdelávaním
- komunikácia s členmi a klientmi (mailová / telefonická)
- spravovanie firemného facebooku
- vystavovanie faktúr, kontrola úhrad, kontrola výkazov
- príprava podkladov pre účtovníka a štátne orgány /výkazy/
- ostatné bežné administratívne práce

Benefity a ďalšie výhody:

Náš tím tvoria dobre naladení kolegovia a kolegyne (vo veku od 28 - 43 rokov).
- kancelária v centre Bratislavy
- možnosť bezplatnej účasti na vzdelávacích aktivitách spoločnosti
- dlhoročná tradícia a už zabehnuté / overené systémy práce
- pozícia je vhodná pre osobu, ktorá hľadá dlhodobú stabilitu (finančnú aj pracovnú).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vzdelávacia organizácia zameraná na vzdelávanie realitných maklérov a odbornej verejnosti v oblasti nehnuteľností.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné vzdelávanie i. n.

Adresa:

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o.
Odborárske nám. 3
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Vladimír Kubrický
Odborárske nám. 3, Bratislava, 811 07, Slovenská republika
Tel: 0243636374

Iné možnosti práce