Operátor vo výrobe nábytku Trnava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,72 EUR/hod.
    - Tvoj základný plat bude 4,72 € / h.
    - Dochádzkový a výkonnostný bonus 0,38 € / h.
    - Príplatok poobedná 0,20 € / h.
    - Príplatok nočná 1,43 € / h.
    - Príplatok sviatok 150% priemernej mzdy
    - Príplatok nedeľa (od nedeľa 22:00 - pondelok 6:00) 3,222 € / h.
    - Príplatok hluk (v prípade zaradenia na rizikové pracovisko) 0,716 € / h.
    - Nadčas ranná 30% priemernej mzdy
    - Nadčas poobedná 30% priemernej mzdy
    - Nadčas nočná 50% priemernej mzdy
    - Nadčas sobota, nedeľa 75% priemernej mzdy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 24.9.2021

Pracuj s nami na pozícií operátor výroby v Trnave. Tvojou náplňou bude obsluhovať stroje, strojné zariadenia a linky (podľa pracovného zaradenia) v závode na výrobu nábytku.

Náplň práce:
- obsluhovať stroj, výrobné zariadenie
- vyrábať produkt v požadovanej kvalite a množstve
- dodržiavať technologický postup výroby
- kontrolovať kvalitu svojho výrobku
- viesť výrobné záznamy

Benefity a ďalšie výhody:

- Máš zabezpečené výhodné stravovanie priamo v závode
- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
- Na všetko budeš zaučený

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie