Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme pracovníka nástrojárne s praxou! Mzda od 1200€ aj s možnosťou dopravy, či ubytovania

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Oprava, optimalizácia, či údržba foriem
• Vstupná kontrola nových foriem na spracovanie plastov
• Analýza závad a výrobných problémov v oblasti vstrekovania a zavedenie nápravných opatrení
• Sledovanie plánu údržby vstrekovacích foriem

- Vytváranie dokumentácie v Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel)
• Komunikácia s vedúcim zmeny nástrojárne a nastavovačom vstrekolisov
• Zabezpečenie plynulého chodu výroby na oddelení plastov

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 1 200 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy do výšky 15 % + príplatky zo ZP + ostatné benefity (Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky)

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatky podľa zákonníka práce
• Až 15% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej bezplatnej autobusovej dopravy
• Poskytnutie pekného bezplatného ubytovania
• stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR)
• Odmena pri odporučení zamestnanca
• Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce
• Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• Preukázateľná prax a skúsenosti s opravou a údržbou vstrekovacích foriem
• Skúsenosti so zváraním a leštením foriem
• Min. SŠ vzdelanie technického smeru
• Znalosť MS office (Powerpoint, Word, Excel) a prenos fotografií
• Elektrotechnická vyhláška veľkou výhodou
• Záujem sa ďalej vzdelávať v oblasti vstrekovania a vstrekovacích foriem
• Ochota pracovať na 3 resp. 2 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie