Vaša práca
je naším poslaním.

Nástrojár v Topoľčanoch s platom od 1200€! Ubytovanie a doprava zabezpečené ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Výroba; Nástrojár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce: »

- Oprava, optimalizácia, údržba foriem a vstupná kontrola nových foriem na spracovanie plastov

- Analýza závad a výrobných problémov v oblasti vstrekovania a zavedenie včasných a správnych nápravných opatrení

- Sledovanie plánu údržby vstrekovacích foriem

- Vytváranie dokumentácie v Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel)

- Komunikácia s vedúcim zmeny nástrojárne a nastavovačom vstrekolisov

- Zabezpečenie plynulého chodu výroby na oddelení plastov

- práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

Od 1 200 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy do výšky 15 % + príplatky zo ZP + ostatné benefity (Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky)

Benefity a ďalšie výhody

» stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami  » príjemné pracovné prostredie
» príplatok za nočnú zmenu
» príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
» 15% variabilná odmena
» príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy
» poskytnutie ubytovania ZDARMA
» stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
» Refferal bonus
» Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Preukázateľná prax a skúsenosti s opravou a údržbou vstrekovacích foriem

- Skúsenosti so zváraním a leštením foriem

- Min. SŠ vzdelanie technického smeru

- Znalosť MS office (Powerpoint, Word, Excel) a prenos fotografií

- Elektrotechnická vyhláška veľkou výhodou

- Záujem sa ďalej vzdelávať v oblasti vstrekovania a vstrekovacích foriem

- Ochota pracovať na 3 resp. 2 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie