custom-banner

Operátor na lakovni na 3 zmeny v NMnV

20.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Ul. Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Okres Nové Mesto nad Váhom; Piešťany, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
780 brutto + 65€ variabilná zložka + príplatky zo zákona
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrola lakovaných dielov podľa predpísaných štandardov
Navešiavanie dielov na stojany
Odoberanie dielov zo stojanov
Vizuálna kontrola kvality
Balenie dielov podľa predpísaných štandardov
Zodpovednosť za kvalitu výroby.
Prísne dodržiavanie kontrolných inštrukcií

Benefity a ďalšie výhody:

- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€

- možnosť ubytovania vo vzdialenosti nad 150km

- odmena vo výške až 200€ za odporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)

Doprava:
- zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

Ubytovanie:
-možnosť ubytovania (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa)
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis prípadne nás kontaktujte v pracovné dni medzi 9:00 a 16:00 na 0907 901 714
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Práca na 3 zmeny
Práca v stoji
Manuálna zručnosť
Dobrý zrak
Dodržiavanie pracovných postupov a technologickej disciplíny.
Vek: 18+