custom-banner

Hľadáme operátorov výroby do HONEYWELL / ELSTER v Starej Turej- doprava z Nového Mesta nad Váhom- NÁSTUPNÝ BONUS 400€

20.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Stará Turá
Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Stará Turá
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,10 EUR/hod.
5,10 €/hod+ po skončení skúšobnej doby (3 mesiace) BONUS 200€+ po odpracovaní ďalších 3 mesiacov BONUS 200€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž plynomerov, vodomerov, regulátorov a príslušenstva,
Práca v 3-zmennej prevádzke.

Benefity a ďalšie výhody:

* po odporučení kandidáta, ktorý odpracuje minimálne 3 mesiace - ODMENA 400€
* Príjemné, čisté a moderné a klimatizované pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 25€
* 13. plat
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Odmena za nadčasovú prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac zmien v podnikovej jedálni

Zabezpečená firemná doprava autobusmi:
1. Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, poliklinika – Stará Turá, Elster a späť
2. Nová Bošáca - Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Sŕnie, pošta -Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou -Stará Turá, TESCO -
Stará Turá, Honeywell Elster a späť
3. Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elster a späť
4. Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech dedinka - u Válenčíkov - Rázcestie Trávniky - Stará Turá, MÚ -Stará Turá, Honeywell Elster a späť.

Reagujte prosím zaslaním Vášho podrobného a aktuálneho životopisu.
Budeme Vás následne sami kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- Manuálna zručnosť,
- Schopnosť pracovať samostatne alebo aj v tíme,
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- Ochota učiť sa nové veci