Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Priemyselná park Hliny
    Daejung Europe s.r.o.
    Priemyselná 981/3
    018 51 Nová Dubnica
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3,82 EUR/hod.
    Mzdové podmienky (brutto):

    Od 4,82 EUR/hod.
    50€ Dochádzkový bonus
    100€ Mimoriadny dochádzkový bonus (raz za 3 mesiace)
    nadčasové bonusy statné zákonom stanovené príplatky
    13. plat (podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti)
    Individuálne ohodnotenie
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 21.9.2021 do 15.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Práca v sklade v mladom kolektíve na pozícii Skladník alebo Expedient
• Vystavovanie dodacích a preberacích listov
• Obsluha vysokozdvižného vozíka (vieme zabezpečiť)
• Spolupráca pri inventúrach
• Práca v systéme ESO9
• Komunikácia s Vedúcim skladu a Koordinátorom skladu

Benefity a ďalšie výhody:

• Práca v príjemnom prostredí pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel
• Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia
• Príplatky za nočnú prácu, víkend, nadčasy, dochádzkový bonus + mimoriadny dochádzkový bonus, koncoročné odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny
• Systém školení, vzdelávania
• Bezplatné kurzy anglického jazyka s native speakermi
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť využívať prepravu firemným autobusom
• Možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni
• Bezplatné neobmedzené využívanie krytej plavárne a fitness centra, lekcie jógy

Informácie pre uchádzača:

Vybratí uchádzači budú telefonicky kontaktovaní pre dohodnutie pracovného pohovoru.

Všeobecne požadované znalosti:

Predchádzajúce skúsenosti s VZV veľkou výhodou.
Preukaz a školenie vieme zabezpečiť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno