Social Media Manager

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1400 EUR
    Informácie o výberovom konaní

    Ak chceš byť súčasťou tímu, súčasťou rodiny Kompava, pošli nám svoj životopis a motivačný list, prečo práve teba hľadáme. Tešíme sa na teba :)

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

PRACOVNOU NÁPLŇOU BUDE:
- nastaviť najvhodnejšiu komunikáciu značky Kompava s cieľovou skupinou na sociálnych sieťach,
- tvorba publikačného plánu na týždne-mesiace vopred,
- tvorba textov k príspevkom, takže očakávame bezchybnú gramatiku a štylistiku,
- plánovanie príspevkov na základe získaných dát,
- monitoring a dôsledný reporting príspevkov z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics a Facebook Insights,
- analýza výsledkov a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu,
- zapojíš sa aj do influencer maketingu, email marketingu a tvorby newsletterov (publikačný plán, vytvorenie newslettera, rozposlanie a vyhodnotenie),
- spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu,
- sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu,
- účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrh riešení.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Čo od teba očakávame:
- iniciatívu a prílev nových nápadov,
- estetické cítenie,
- schopnosť samostatne naplánovať, vytvoriť a nasadiť príspevky na sociálne siete ,
- grafiku zabezpečí grafický tím na základe tvojho zadania, ale je nevyhnutné vedieť používať photoshop/ AI/ Canvu
- bezchybnú gramatiku a štylistiku, keďže texty k príspevkom budeš tvoriť ty,
- pravidelná analýza a reporting zverejnených príspevkov,
- dôslednosť a zmysel pre detail,
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy,
- znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou.

Benefity a ďalšie výhody:

ČO PONÚKAME MY TEBE:

- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (už skoro 20 rokov na trhu)
- zamestnanecké benefity
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti marketingu a zdravej výživy
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
- podporu ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
- tímovú prácu
- podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu

Zamestnanecké výhody, BENEFITY:
- 13. plat
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- parkovacie miesto v mieste práce
- odborné vzdelávanie
- komplexný vzdelávací program
- príspevok na športové, kultúrne aktivity
- príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
- nadštandardné zdravotné prehliadky
- rekondičné pobyty
- nápoje na pracovisku
- fitness na pracovisku
- masážne lôžko na pracovisku
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- firemné darčeky
- firemné akcie, večierky

Informácie pre uchádzača:

Si ako doma na sociálnych sieťach a ovládaš Google nástroje? Rád si to, čo vytvoríš aj štatisticky preveríš a zanalyzuješ? Vieš, ako budovať love brand a nemáš problém kedykoľvek kreatívne a rýchlo tvoriť? Tak potom hľadáme teba.
Do marketingového tímu v spoločnosti Kompava hľadáme posilu v podobe kreatívneho a efektívneho správcu sociálnych sietí našej spoločnosti. Popri tom všetkom ťa uvedieme aj do influencer marketingu a e-mail marketingu.

Koho presne hľadáme?
- Človeka s prehľadom v sociálnych sieťach a Google nástrojoch.
- Kreatívca, ktorý rád vytvára videá a vie si ich aj postrihať, poprípade vylepšiť
- Tímového kolegu, ktorý žije pre online marketing
- Hráča, ktorý si úspešnosť príspevkov rád sám vyhodnotí a podľa toho napreduje

Všeobecne požadované znalosti:

Ostatné znalosti:

Správa sociálnych sietí - Expert
Facebook Business Manager - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B