custom-banner

Skladník vo Vajnoroch - práca bez nočných smien

17.09.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pri starom letisku, Bratislava
Bratislava, Senec, Trnava; Pezinok
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Asistent, Logistik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 980 EUR
980
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a evidencia zásielok na sklad
- nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
- triedenie a skenovanie zásielok
- práca s internými aplikáciami spoločnosti
- práca s bremenami - fyzicky náročnejšia práca, vhodnejšia pre mužov
- práca s VZV (do 5 ton) a NZV - jašterky, paleťáky (preukaz vieme vybaviť/predĺžiť)

- práca na 2 smeny - ranná + poobedná

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá práca
- Multisport karta
- využitie zľavnených vstupov do fitka - Efectfit (v OC Vajnoria)
- zľavnené vstupy do SND
- zvýhodnené ceny pri nákupe na datart.sk
- voľno s náhradou mzdy nad zákonník práce - 1 deň
- 40€ darčekové poukážky "Cafeteria" (po skúšobnej dobe naraz 120€, potom každý mesiac 40€)
- gastrolístky nabíjané na kartu / finančný príspevok do mzdy - možnosť výberu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť