Pracovník technickej podpory / IT support

Direct Parcel Distribution SK s.r.o. - Direct Parcel Distribution SK s.r.o.17.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovník technickej podpory je členom tímu pracovníkov, ktorí tvoria prvú líniu technickej podpory riadenia riešenia problémov s akoukoľvek technológiou, používanou našou spoločnosťou. Všeobecnou úlohou tejto pozície je zabezpečiť vyriešenie týchto problémov za pomoci kolegov, alebo externých dodávateľov.

Zodpovednosti:
• Zodpovedá za úplné a včasné spracovanie požiadaviek podľa interných pravidiel.
• Zodpovedá za dopĺňanie vedomostnej bázy a pomôcok pre používateľov.
• Zodpovedá za riadne overenie funkčnosti požiadavky.
• Zabezpečuje súlad medzi požiadavkami klienta, dodávateľa a internými zdrojmi.
• Podieľa sa na príprave edukačných materiálov.
• Podieľa sa na zdokonaľovaní / rozvoji systémov.
• Zabezpečuje ochranu všetkých informácií, dokumentácií a dát spoločnosti používaných počas vykonávania pracovných úloh.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1000 € + kvartálne odmeny

Benefity a ďalšie výhody

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- darčeková poukážka
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevok na Multisport kartu
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma, ostatné za zvýhodnenú cenu
- ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

od 1.10.2021

Termín ukončenia výberového konania

30.9.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

- komunikatívnosť a ochota učiť sa, snaha pomôcť kolegom
- logické myslenie a analytické schopnosti
- flexibilita
- vysoká miera samostatnosti
- zodpovednosť

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Adresa

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.
Technická 7
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Pálfiová
Technická 7, Bratislava, 82104, Slovenská republika