Brigádnik - vakcinačné centrum - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Identifikácia pacienta podľa karty poistenca. * Vedenie dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov, práca s informačným systémom. * Zabezpečenie dotazníkovej dokumentácie pri vakcinácii. * Pomoc pri vypĺňaní dotazníkovej dokumentácie s pacientom. * Usmernenie pacienta k ďalším krokom.

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

podpora Vašej kvalifikácie/rastu   motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie   perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne   spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

brigáda, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Flexibilita Dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno