custom-banner

IT Technik (Ref. č.: 3-15-37112/PF)

16.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
1300 - 2000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Riešenie hardvérových a softvérových problémov, siete MS Windows
- Inštalácia a správa sieťových prvkov LAN/WAN,
- Inštalácia a konfigurácia počítačov, severov a periférií u užívateľov,
- Komunikácia s užívateľmi (vzdialená, aj lokálna podpora)

Benefity a ďalšie výhody:

Finálna výška mzdy je závislá na skúsenostiach konkrétneho kandidáta.
Benefity budú prezentované vybraným kandidátom na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Hľadáme kandidáta so skúsenosťami na podobnej pozícii, ideálne vo výrobnej spoločnosti.
Požiadavky:
- dobrá orientácia v „sieťarine“ (router, switch, IP/MAC káblovanie, firewall, zapojenia protokoly, SSH)
- Hardware - server, komponenty, všeobecný prehľad (CPU, GPU, HDD, NAS, RAID)
- Pokročilé ovládanie Windows, Windows server
- MS Office 365 - pokročilý
- Anglický jazyk - pokročilá úroveň
- ITIL certifikácia resp. skúsenosť s prácou na projektoch výhodou
- Znalosť SAP - výhodou
- Samostatnosť v technickej oblasti
- Schopnosť narhovať a implementovať riešenia technických problémov
- Dobré komunikačné zručnosti – úzky kontakt s užívateľmi a internými klientmi
- Zodpovednosť, samostatnosť, proaktívny prístup