Personálny manažér - pracovisko Banská Bystrica

22.10.2021 ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - ATENA
Miesto práce: Námestie SNP 14
Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Koordinátor, Office manažér, Personálny konzultant, Personálny manažér, Telefonický operátor, Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
+ 200€ nástupný bonus vyplácaný počas skúšobnej doby + prémie, priemerný plat 1500 € mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Telefonická komunikácia s uchádzačmi o prácu a obchodnými partnermi
- Organizácia pohovorov a komplexná personálna agenda pre všetkých uchádzačov a zamestnancov danej firmy
- Aktívne vyhľadávanie nových uchádzačov pre obchodných partnerov v stanovenom časovom horizonte a množstve
- Pomoc pri zamestnávaní nezamestnaných občanov, mladých občanov,absolventov škôl, občanov dlhodobo nezamestnaných, znižovanie nezamestnanosti na Slovensku.
- Aktívny nábor a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície na Slovensku aj v zahraničí
- Administratívne práce, práca s PC

Viac info:

Benefity a ďalšie výhody:

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť navýšenia platu
- Výkonnostné prémie
- Možnosť kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Voľné vstupy na športoviská a relax centrá s kartou MULTISPORT
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy
- Strava zabezpečená formou Gastro kariet Calio
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

V prípade záujmu pošlite svoj životopis kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať telefonicky budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- Pozícia je vhodná len pre aktívneho vodiča
- Ukončená VŠ I. alebo II. stupňa
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Komenského 1207/13
Revúca
Slovenská republika
www.atena.sk

Kontaktné údaje:

ATENA - SMART CARE s.r.o.
Námestie SNP 14, Banská Bystrica, 974 01, Slovenská republika
Tel: 0800221222