Kuchár v sekcii výroby jedál pod vedením šéfkuchára

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Mzda je na mesačnej báze a je plne uvedená v pracovnej zmluve.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 20.9.2021

Do nového zaujímavého projektu hľadáme zodpovedného kuchára / kuchárku na priamu spoluprácu so šéfkuchárom.
POZOR - nejde o reštauráciu, je to unikátny nový projekt spojený s výrobou jedál v kvalite chef.

Náplň práce:
- spracovanie a príprava surovín
- príprava jedál

Kuchyňa pracuje na systéme PO-PIA - 8 hodín a finančné ohodnotenie bude dohodnuté na osobnom pohovore podľa schopností a skúseností - nástupný plat od 1200 € / komplet na zmluve.
Garantujeme prácu aj počas obmedzenia/zatvorenia gastro prevádzok v čase pandémie.

Požadujeme:
- zodpovednosť
- lojalitu
- tímového ducha
- prax v kuchyni min. 5 rokov

Projekt sa zaoberá prípravou jedál určených pre nie priamu konzumáciu, v čom je jedinečný a unikátny na Slovensku. Preto nehľadáme zamestnanca, ale kolegu, ktorý náš projekt obohatí a bude sa spolupodieľať na budovaní značky.

Benefity a ďalšie výhody:

= stravovanie a pitný režim zabezpečený
= možný kariérny rast

Informácie pre uchádzača:

Prax v kuchyni nutná.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B