Strážnik a pomocný pracovník v logistike

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Základná zložka mzdy je 4,53 EUR/hod. + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje do 950 EUR (brutto) mesačne.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- stráženie a správa objektu
- pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru v sklade
- drobné údržbárske, záhradnícke a iné pomocné práce v priestoroch závodu
- zmenná práca aj v noci a počas víkendu podľa mesačného harmonogramu služieb

Ide o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Benefity a ďalšie výhody:

Finančné
- obedy za 1 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz

Nefinančné
- bezplatné parkovanie, balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, Zdravá výzva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, pracovné oblečenie.

Informácie pre uchádzača:

Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať cez formulár kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu. K osobnému pohovoru budú prizvaní len vybraní uchádzači z blízkeho okolia, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a očakávania.

Všeobecne požadované znalosti:

Precíznosť a dôslednosť,
flexibilita a spoľahlivosť,
ochota pracovať nad rámec pracovných povinností,
lojálnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B