Administratívny pracovník/čka v dopravnej spoločnosti

14.09.2021 KMA TRANS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: práca priamo v Trnave
Trnava
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Mzdové hodnotenie závisí od zručností, schopností a praktických skúseností uchádzača.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vystavovanie odberateľských faktúr, spracovanie dodávateľských faktúr a korešpondencie
- príprava podkladov na mzdy a účtovných dokladov (následná kontrola a odsúhlasenie)
- spracovanie dokladov a výstupov v systéme Sped (prax nie je potrebná)
- kontrola a archivácia dokumentov
- iné administratívne práce na základe pokynov nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

Výnimočný kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Mzdové účtovníctvo, Personalistika

-flexibilita
-schopnosť rýchlo reagovať na situácie a prehodnocovať poradie priorít
-lojálnosť