Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Chcete byť súčasťou výroby autosedačiek v Žline? Plat až 1100€ a množstvo benefitov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Montáž a kompletizácia sedačiek do rôznych typov automobilov
• Práca je v 3-zmennej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanovištiach
• Práca je v stanovenom takte
• Práca s konštrukciami, poťahmi a následná kontrola kvality hotových výrobkov

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 710€/720€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca) + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

• dochádzkový bonus 75€
• výkonnostný bonus
• osobné ohodnotenie
• príspevok na dopravu
• stravné lístky v hodnote 4€/deň
• 13. plat
• zákonné príplatky nad rámec zákona
• UBYTOVANIE
• MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou
• chuť pracovať
• spoľahlivosť
• dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie